Özdilek, dünya devleri arasında

Özdilek Ev Tekstili, dünyanın en prestijli markalarını ödüllendiren World BrandingAwards tarafından “Ev ve Bahçe Perakendecileri” kategorisinde “Yılın Markası” seçildi. İngiltere’de düzenlenen törende ödülü, Özdilek Ev Tekstili adına holdingin Dış Piyasa Satış Müdürü Fatih Güzelsözlü aldı.

Özdilek, dünya devleri arasında
Özdilek, dünya devleri arasında Admin
Bu içerik 1719 kez okundu.

İngiltere merkezli sivil toplum örgütü olan World Branding Forum tarafından düzenlenenWorld BrandingAwards’ın 2019 yılı ödül töreni, 14 Kasım akşamı Londra Kensington Sarayı’nda gerçekleştirildi. Özdilek Ev Tekstili, “Ev ve Bahçe Perakendecileri” kategorisinde “Yılın Markası”ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’de bir ilk

Türkiye’nin önemli havlu ve ev tekstili üreticilerinden Özdilek, dünyanın en iyi markalarının yaptıkları markalama çalışmaları ve başarıları, marka değerleme, tüketici pazar araştırması ve çevrim içi halk oylamasıyla değerlendirildiği World Branding Awards’ın bu prestijli ödülünü Türkiye’den kazanan tek marka olarak Türk tekstili adına da büyük bir başarıya imza atmış oldu. Dünya devleri arasında yarışan Özdilek’in ev ve bahçe perakendecileri kategorisinde Yılın Markası ödülünü kazandığı World BrandingAwards’ta daha önce kendi kategorilerinde ödül kazanan markalar arasındaysaApple, Barclays, BMW, British Airways, Coca-Cola, Del Monte, Guinness, Heinz, HSBC, Lego, Louis Vuitton, Nike, Nescafé, ROLEX, Samsung, Sony PlayStation ve Oxford Üniversiteside bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı