Geldiğimiz yeri unutmayız

AK Parti İl Başkanlığında vatandaşlarla sık sık bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven, halk toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Daha önceden yaptığı duyuru ile vatandaşları bilgilendirerek görüşme talebi olanları AK Parti İl Başkanlığı binasına davet eden Yurdunuseven çok sayıda vatandaşla görüştü.

Geldiğimiz yeri unutmayız
Geldiğimiz yeri unutmayız Admin
Bu içerik 786 kez okundu.

Vatandaş memnun oluyor

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Bizleri Ankara’ya gönderen halkımızı dinlemek, sorunlarını çözmek, talep ve önerilerini değerlendirip kamu menfaati çerçevesinde uygun olanı yapmak bizim asli görevimizdir. ‘Ankara'ya gelerek boşuna masraf etmeyin. Biz Afyonkarahisar’da sizin ayağınıza gelelim’ diyoruz. Halkımızla istişarelerde bulunuyoruz, dertlerini dinliyoruz. Ben bu görüşmeler neticesinde halkımızın memnun olduğu kanaatindeyim” dedi.

Gece gündüz çalışacağız

“Ben Afyonkarahisar halkının içinden çıktım ve bu halkın sorunlarını çözmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne vekil olarak gittim” diyen Yurdunuseven, “Bizler geldiğimiz yerleri asla unutacak değiliz. Milletvekili olmaktaki amacımız halkımızın talebi ve beklentileri içindir. Biz milletvekilli seçilip rozeti takıp Ankara’ya gidip mecliste oturup elini indir kaldır diye milletvekili olmadık. Amacımız sorunları yerinde tespit edip, devletin gücünü halkımızın lehine kullanarak hiçbir sorun kalmayana kadar çalışmaktır. Siyaset, hizmet etme sanatıdır” ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı