Afyon’da buluştular

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Kadın Komisyonu teşkilat programı, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın’ın katılımıyla yapıldı

Afyon’da buluştular
Afyon’da buluştular Admin
Bu içerik 409 kez okundu.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan; devam eden eylem kararları ve çalışmalarıyla ilgili katılımcıları bilgilendirdi. Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Kadın Komisyonu Afyonkarahisar İl Başkanı İlknur Tutumlu kısa hitaplarında tüm katılımcılara ve katkı  sunan teşkilata teşekkür etti. Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Sıdıka Aydın; “Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Afyon kadın buluşmasının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum, sizlerle yol arkadaşlığı yapmanın onurunu ve gururunu taşıyorum. Bu buluşmada emeği geçen Mustafa başkanıma ve Kadın Kolları başkanımız İlknur Hanım’a çok teşekkür ediyorum”

Erdemliler hareketi

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Sıdıka Aydın; “Memur-Sen hak, emek ve adalet mücadelesi olduğu kadar erdemliler hareketidir de. Hakka hakikate, huzura ve kardeşliğe giden yolda, birlikte mücadele ederek, örgütlenmeye önem vererek, geleceğe sahip çıkmanın adresidir. Biz Türkiye’nin niceliği ile en büyük niteliği ile en etkin emek örgütüyüz. Bu birlikteliğin temeli adalet harcı muhabbet, inşası inançtır Bizler emek hakkını korumak ve yeni kazanımlar elde etmek için çalışırken adeta damlalardan ummanlar oluşturuyoruz. Bugün Kamu görevlilerinin sahip olduğu mali ve sosyal hakların kazanılmasında mücadelemizin imzası vardır”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok