Değişiklikler anlatıldı

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyetlerinin işbirliği ve koordineli şekilde yapılabilmesi için İlimizde görev yapmakta olan Beden Eğitimi Öğretmenlerine değişen talimatların anlatılması ve yeni sezon planlaması yapmak üzere Spor Hizmetleri Müdürlüğü Okul Sporları birimi tarafından "Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısı" düzenlendi.

Değişiklikler anlatıldı
Değişiklikler anlatıldı Admin
Bu içerik 1014 kez okundu.

Birinci gün Kocatepe Spor Kompleksi Toplantı Salonu'nda, ikinci gün Rehberlik Araştırma Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantılara, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Şube Müdürü Hüseyin Beber, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor Şube Müdürü İsmail Kılınç, Okul Sporları İl Temsilcisi Muhammed Doğan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.

Okul sporlarını önemsiyoruz

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın konuşmalarında; "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin okul sporları faaliyetlerini önemsiyor, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için yapılan tüm çalışmaları destekliyoruz. Beden Eğitimi Öğretmenlerimizin Spor Bilgi Sistemi hakkında bilgi edinmesi ve Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğindeki değişiklikleri öğrenerek planlamalarını buna göre düzenlemeleri için verimli bir toplantı olmasını temenni ediyorum." dedi. Toplantı, Spor Bilgi Sistemi'nin tanıtılması, Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğindeki değişikliklerin görüşülmesinin ardından dilek ve temennilerin alınmasıyla sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak