Kaymakam dediğin böyle olur

Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer 27 Ağustos Sinanpaşa İlkokulunun Bardakta Çorba ve Kariyer gününe katılarak öğrencilere kendi eliyle çorba ikram etti. Kaymakamın elinden çorba için öğrenciler Kaymakama okuma sözü verdiler

Kaymakam dediğin böyle olur
Kaymakam dediğin böyle olur Admin
Bu içerik 431 kez okundu.

Sinanpaşa ilçesi 27 Ağustos  İlkokulunda öğrencilere sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırılması, okul-öğrenci-veli işbirliğinin ve iletişiminin sağlanması, öğrencilerin geleceğe kazındırılması  amacı ile düzenlenen “Bardakta Çorba ve Kariyer günleri”  projesi kapsamında okulu ziyaret eden Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer kendi eliyle öğrencilere çorba dağıttı. Kaymakamın elinden çorba içen öğrenciler çok mutlu olurlarken, kendilerini ziyaret edenKaymakam Demirer’e teşekkür ettiler.

KENDİ ELİYLE PİŞİRDİ

Bardakta Çorba ve Kariyer Gününe Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer katıldı. Öğrenci velisinin  getirdiği çorbayı kendi elleriyle bardaklara doldurarak öğrencilere ikram eden kaymakam Demirer,Çorba içimi sonrası okulun tüm öğrencilerine kaymakamlık mesleği ile ilgili bilgi vererek,öğrenciler tarafından sorulan soruları içten ve samimiyetle cevapladı. Sinanpaşa Kaymakamı Kübra  Demirer, okuldaki veli çorba listesini inceleyip boş güne kendi ismini ekleyerek, çorbayı o günde kendisinin hazırlayıp ikram edeceğini  söyledi. Kaymakamı pür dikkat dinleyen öğrencilerde okuma sözü verdiler.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok