İnkaya yine soru sordu

İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya düzenlediği haftalık basın toplantısında iktidara ve Afyonkarahisar Belediyesine söz verilen yatırımlar ile ilgili sorular yöneltti.

İnkaya yine soru sordu
İnkaya yine soru sordu Admin
Bu içerik 512 kez okundu.

Her hafta düzenli olarak basın mensuplarının karşısına çıkan ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan İyi Parti İl Başkanı dün düzenlediği basın toplantısında yine sorular yöneltti. İnkaya, “İktidar Partisi AKP’ye soruyoruz! Yüksek Hızlı Tren Ankara dan Afyonkarahisar’a  hangi ay da hangi yılda gelecek? (Sayın Cumhurbaşkanımız 2019 Yılı Ekim ayında geleceğini söylemişti.) Durdurulan Gölet inşaatları hangi tarihte başlayacak? Afyonkarahisar-Şuhut İlçemizin karayolu inşaatı ne zaman bitecek? Afyonkarahisar Askeri Havaalanı sivil uçuşlara ne zaman açılacak?” diye sordu.

AFRAY ne zaman başlayacak

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına da sorular yönelten İl Başkanı İnkaya, “İktidarın AKP’nin kazandığı Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına soruyoruz! Mesai günlerinde öğrenci ve çalışanların bindikleri şehir içi hat minibüs ve belediye otobüslerindeki sıkışıklık ne zaman giderilecek. Öğrenciler ve çalışanlar 15 kişilik araçlarda 25 kişi-35 kişilik otobüslerde 55 kişi seyahat ediyorlar. Bu durum ahlaki, dini milli duruma uymuyor demiştik. Afyonkarahisar Belediye Meclisi  1 Kasım Toplantısında Millet İttifakı Gurubu (İyi Parti ve CHP li )tarafından Belediye Meclis Başkanlığına imzalanarak verilen önergede, Vatandaşlarımızın meclis toplantılarını canlı olarak izlemeleri amacıyla Afyonkarahisar Belediyemize bağlı sosyal medya hesaplarından youtube, twitter, facebook, instagram canlı yayın yapılmasını istemiştik. Millet İttifakınca verilen bu önerge diğer partililer ve Başkan tarafından kabul görmüş oy birliğiyle kabul edilmişti. Herkese çok teşekkür ederiz. Yalnız teknik alt yapının hemen sağlanıp,1 Aralık 2019’da yapılacak oturuma yetiştirilmesini istiyoruz. Millet Parkı yapımı ne durumdadır? Afray inşaatı  ne zaman başlayacak” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak