Şampiyona nefes kesti

Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) ve Avrupa organizatörü tarafından 2019 yılı "en iyi pist" ödülüne layık görülen Afyon Motor Sporları Merkezi'nde hafta sonunda Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. Ayak yarışları heyecan yaşandı.

Şampiyona nefes kesti
Şampiyona nefes kesti Admin
Bu içerik 688 kez okundu.

Final heyecanına Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Motosiklet Federasyonu Teknik Asbaşkanı Ogün Baysan, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ile İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Adana, Sakarya ve Bursa başta olmak üzere Türkiye genelinden 55 sporcu katıldı.

Atatürk anıldı

MX1, MX2, MX2 junior, MX, 85 cc, 65 cc ve veteran kategorilerinde gerçekleştirilen şampiyonanın ilk gününde, sporculara yarışlar hakkında brifing verildi. İlk gün serbest antrenman ve sıralama turlarıyla sporcular, bugün yapılan final yarışlarındaki pozisyonlarını belirledi. “10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışı" kapsamında düzenlenen final yarışları yine nefesleri kesti. Yarışmalar sonrası ödül törenine geçildi. Şampiyonlar ödüllerini Vali Mustafa Tutulmaz ve protokol üyelerinden aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak