Final maçlarını izlediler

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları 24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında, ilimizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Bölge Finali maçlarını izledi.

Final maçlarını izlediler
Final maçlarını izlediler Admin
Bu içerik 579 kez okundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Tınaztepe Spor Salonunda nefes kesen müsabaka sonucunda Kütahya-Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü erkek voleybol takımı şampiyon oldu ve Ankara'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Çiğiltepe Spor Salonunda yapılan bayanlar müsabakası sonucunda ise Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bayan voleybol takımı şampiyon olarak Ankara'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Yalçın tebrik etti

Final müsabakaları sonucunda yapılan kupa törenlerinde, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Kütahya Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit tarafından finale kalan takımlara katılım belgeleri, madalyaları ve kupaları takdim edildi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın kupa töreninde; " Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Bölge Final Maçlarına ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyduk. Katılım sağlayan tüm illerimize teşekkür ediyorum" dedi.Dereceye giren takımlarımızın İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ile toplu fotoğraf çekilmesiyle program sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak