Önce teşhis sonra tedavi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan KOBİ Hastanesi ve Avrupa Ağı Avrupa Birliği Projesi toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan ATSO Başkanı Serteser, “KOBİ’lerin sorunları önce teşhis edilecek, sonra tabir-i caizse tedavisi yapılacak”

Önce teşhis sonra tedavi
Önce teşhis sonra tedavi Admin
Bu içerik 633 kez okundu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın en önemli projeleri arasında yer alan KOBİ Hastanesi ve Avrupa Ağı Avrupa Birliği Projesi toplantısı Akrones Hotel’de yapıldı. Toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Romanya Büyükelçisi Gabriel Şopanda, Litvanya Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Vaida Stankeviciene, Belediye Başkanı Yardımcısı Murat Öner, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ile il protokolü katıldı.

Yabancı ortaklar

Toplantının açılışında konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, “Projemizde Romanya’dan Sibiu Ticaret ve Ziraat Odası’nı, Litvanya’dan Siauliai Ticaret ve Sanayi Odası’nı yabancı ortaklar olarak belirledik. Projenin yerel ortakları ise Afyonkarahisar Ticaret Borsası ile ATSO’nun Kardeş Odaları’ndan Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası oldu. İsmi ile dikkat çeken bu projemizde, işletmelerimizin çoğunun KOBİ olduğu gerçeğinden yola çıkılacak. KOBİ’lerin sorunları önce teşhis edilecek, sonra tabir-i caizse tedavisi yapılacak. Proje kapsamında ilk ziyaretimizi Litvanya’ya, ikinci ziyaretimizi Romanya’ya yaptık. Her iki ülkede gördüğümüz misafirperverlik dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı