CHP’den anlamlı ziyaret

CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı İsmail Büyükçelen, İl Kadın Kolları veGençlik Kolları Başkanından oluşan heyet Bülent Ecevitin ölüm yıldönümü nedeniyle Kıbrıs Gazilerini Türkiye Muharip Gaziler Derneğini ziyaret ettiler.

CHP’den anlamlı ziyaret
CHP’den anlamlı ziyaret   Admin
Bu içerik 661 kez okundu.

Kalabalık bir heyetle ziyarete katılan CHP il heyetine teşekkür eden dernek Başkanı Yusuf Aytaç Hürkal ziyaretten son derece memnun olduklarını  belirterek gazi ve şehit yakınlarının sorunlarına yardım konusunda duyarlılık gösterilmesini maaş ayrılıklarının giderilmesi  konusunu dile getirdi. Yhürkal, yaşları artık ilerleyen ve sayıları azalan gazilere gereken saygı ve sevginin gösterilmesi gerektiğini ifade etti.

Her zaman yanınızdayız

İş yoğunluğu nedeniyle  ziyaretin gecikmiş bir ziyaret olduğunu belirten CHP İl Başkanı Nevzat Ercan Gazi ve şehitlerin sadece belirli günlerde hatırlanıp sonra unutulmaması gerektiğine vurgu yaptı.Gazi ve şehitlerin arasında ayrım yapılmamasına dikkat çeken Ercan gaziler ve şehit yakınlarının  özlük haklarının düzeltilmesi ve ayrım yapılmaması gerektiğini ifade etti. Bu vatan için şehit ve gazi olanlara minnet duyduklarını ifade eden Nevzat  Ercan sizler gurur tablomuzsunuz dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı