Yalçın’dan tam destek

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Maver Kemal Arsoy İlk ve Ortaokulu, Hocalar Belediyesi ile Afyon Yörükler ve Türkmenler Derneği Başkanlığının birlikte hazırladığı 'Geçmişten Günümüze Değerlerimiz' etkinliklerine katıldı.

Yalçın’dan tam destek
Yalçın’dan tam destek Admin
Bu içerik 1692 kez okundu.

Maver Kemal Arsoy İlk ve Ortaokulumuzda yapılan etkinliklere, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar, Fatih Akçil , Şube Müdürü Hikmet Tuncer, Hocalar Belediye Başkan Yardımcısı Halit Çetin, Afyon Yörükler ve Türkmenler Derneği Başkanı Şakir Altıntaş, Okul Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanı, öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Etkinlikler Maver Kemal Arsoy İlk ve Ortaokulu Müdürü Fatma Arzu İzgördü'nün yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Ardından öğrencilerin hazırladığı gösteriler izlendi.

Teeşekkür etti

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın tarafından Hocalar Belediye Başkan Yardımcısı Halit Çetin'e, Okul Müdürü Fatma Arzu İzgördü tarafından Yörükler ve Türkmenler Derneği Başkanı Şakir Altıntaş'a desteklerinden dolayı plaket verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın protokol üyeleri ile birlikte okul bahçesinde kurulan yörük çadırını gezerek bilgiler aldı. Geçmişte kullanılan araç gereçleri de yakından inceleyen Yalçın kurdele keserek okul içerisindeki sergi sınıfının açılışını gerçekleştirdi. Program, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın Değerler Hareketi Projesi kapsamında, gelenek ve göreneklerimize sahip çıkan ve geleceğe aktaran bireyler yetiştirmek amacıyla düzenlenen etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etmesiyle sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon huzurlu bir kent
Afyon huzurlu bir kent
Bakımları evde yapılıyor
Bakımları evde yapılıyor