Afyonkarahisar İl Jandarma yine tarih yazdı

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri İscehisar Kırkinler Mevkisinde 2,5 ay önce bulunan ve çürümüş olan erkek cesedinin maktullerini kısa sürede Samsun’da buldu. Tanınmayacak kadar çürümüş olan cesedin yanında bulunan bordo-mavi renkli tesbihi gören İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez olayın kısa sürede çözülmesini sağladı.

Afyonkarahisar İl Jandarma yine tarih yazdı
Afyonkarahisar İl Jandarma yine tarih yazdı Admin
Bu içerik 464 kez okundu.

Bordo mavi çözüm

 

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri başarıya doymuyor. İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez ile büyük bir gelişim gösteren Jandarma ekipleri birbirinden başarılı operasyonlara devam ediyor. 16 Ağustos tarihinde İscehisar İlçesi Kırkinler Mevkiinde çürümüş bir erkek cesedinin bulunması olayını çok kısa sürede çözüme kavuşturan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri takdir topladı. Gelen ihbar üzerine olay yerine giden Jandarma ekipleri 35-40 yaşları arasında kimliği belirsiz çürümüş bir erkek cesedi buldu.

Çömez’in dikkatinden kaçmadı

Yapılan araştırmalarda şahsın üzerinde kimliğe tespite yarar bir belge bulunamazken olay yerinin fotoğraflarını inceleyen İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez’in dikkatini maktulün yanında bulunan bordo-mavi renkli bir tespih çekti. Ekipler yurt genelinde kayıp şahıslar üzerinde arama yaparken yoğunluk Karadeniz bölgesine verildi ve şahsın Samsun Canik İlçesinden Sedat Aker olduğu tespit edildi. Konu üzerine araştırmalarını yoğunlaştıran Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri maktulün eşini ve olaya karıştıkları tespit edilen bacağını İ.G. ile S.G.’yi gözaltına aldı. Samsun’dan Afyonkarahisar İscehisar İlçesine getirilen 3 şüpheli şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.  Ahmet IŞIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı