Başkan tehdit ediyor

Geçtiğimiz hafta sonu AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı binasında Halk Günü Toplantısı düzenleyen Milletvekili Av. Ali Özkaya’nın dert dinledi. Vatandaşlar Milletvekili Özkaya’dan en çok iş ve tayin talebinde bulundular.

Başkan tehdit ediyor
Başkan tehdit ediyor Admin
Bu içerik 1261 kez okundu.

Afyonkarahisar AK Parti Milletvekilleri Türkiye Büyük Millet Meclisi çalışlamalarından artan boş vakitlerini vatandaşlara ayırıyorlar. Zaman zaman ilçeleri ziyaret eden milletvekilleri zaman zamanda vatandaşlarla  AK Parti İl Başkanlığında bir araya gelerek onların dertlerini ve taleplerini dinliyorlar.

ODAK TAKİP ETTİ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’nın geçtiğimiz hafta sonu parti il binasında düzenlemiş olduğu Halk Günü Toplantısını ODAK takip etti. İki saat olarak planlanan toplantı vatandaşın yoğun ilgisi nedeniyle yaklaşık olarak 3,5 saat sürdü. Toplantıya bazı kişiler eşleriyle birlikte katılırken, merkeze bağlı köy ve kasabalardan gelen vatandaşlarda sorunlarını Milletvekili Özkaya ile paylaştılar. Toplantıyı ODAK’a değerlendiren Milletvekili Av. Özkaya, “Büyüklerimiz oğluna, kızına, gelinine iş talebinde bulunuyorlar. Özel sektörden ziyade devlet kapısında iş istiyorlar. Kamunun iş başvurusunda koymuş olduğu 35 yaş sınırının dahada yükseltilmesini istiyorlar. Kamuda çalışanlarda tayin taleplerinde bulunuyorlar. Bu toplantılar bizim için çok yararlı oluyor. Vatandaşlarımız kamuda çözemedikleri sorunları bize aktararak kurumların denetim ve işleyişleri hakkında da bilgi sahibi olmuş oluyoruz”dedi.

BAŞKANI ŞİKAYET ETTİ

Halk toplantısında en ilginç şikayet Işıklar Beldesinde yaşayan aileden geldi. Belde merkezindeki  kıymetli  tapulu arsalarına Işıklar Belediye Başkanlığınca el konularak kendilerine kasabanın en ucra noktasından arazi verildiğini belirten aile fertleri Milletvekili Av. Özkaya’ya, “Başkan bizi tehdit ediyor. İşini bitiririm diyor. Allah mı bu. Hakkımızı arayacak kimse yokmu. Bu başkana kim dur diyecek” dediler. Milletvekili Av. Ali Özkaya’da ailenin en yaşlısı durumunda bulunan amcaya verdiği cevapta, “Burası Türkiye Cumhuriyeti. Herkes yasalara uymak zorunda. Kimse kimseyi tehdit edemez. Araziniz ile ilgili olarak birmağduriyetiniz varsa hakkınızı yasal yollardan aramanızda yardımcı olacağız” diyerek danışmanına gerekenin yapılması için talimat verdi.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı