Sandıklı’da büyük coşku

Sandıklı İlçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gerçekleştirilen çeşitli programlarla kutlandı. İlk program 28 Ekim Salı günü Sandıklı Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk anıtına çelenklerin sunulması ile başladı

Sandıklı’da büyük coşku
Sandıklı’da büyük coşku Admin
Bu içerik 767 kez okundu.

Kaymakamlık, Sandıklı Belediyesi ve İlçe Garnizon Komutanlığı adına çelenklerin sunulduğu programa Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Hasan Narin katıldılar. İkinci program 29 Ekim Çarşamba günü Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında gerçekleşti. Etkinlikler İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un makamında tebrikleri kabulü ile başladı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki etkinlikler; saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.

Gösteriler beğenildi

Kaymakam Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından vatandaşların ve öğrencilerin bayramının kutlandığı etkinler kapsamında, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, şiir ve kompozisyonlar ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yapılan yarışmalarda dereceye girenlerin ödülleri protokol tarafından kendilerine takdim edildi. Minik öğrenciler tarafından gerçekleştirilen halk oyunları ile programa katılan okullar tarafından yapılan tören geçişi ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi