Değişim başladı

Sinanpaşa ilçesine bağlı Kılıçarslan Belediyesi’nde değişim ve gelişim yaşanıyor. Belediye başkanlığı görevine geldiği günden itibaren kısa süre yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Başkan Halil Çelebi belde halkı tarafından takdir ediliyor.

Değişim başladı
Değişim başladı Admin
Bu içerik 1196 kez okundu.

31 Mart yerel seçimlerinde Kılıçarslan Beldesi’nden Belediye Başkanı seçilen Halil Çelebi, kısa bir süre içerisinde yaptığı hizmetlerle adından söz ettirmeye başladı.  Son 6 ay içerisinde gösterdiği üstün çabayla, Kılıçarslan Beldesini adeta yeni baştan oluşturuyor. Başkan Çelebi’nin belde de yaptığı çalışmalar halk tarafından da takdirle karşılanıyor.

20 bin metrekare parke

Kılıçarslan beldesinde yapılan çalışmalarla, beldeyi şantiye alanına döndüren Başkan Çelebi, şimdiye kadar 20 bin metrekare kilitli parke çalışması gerçekleştirdi.  Desen ve modernliği ile dikkat çeken parkeler, beldeye ayrı bir hava verdi. Beldede başlatılan yol genişletme çalışmaları, kilit parke döşemeleri ve kanal çalışmalarıyla, belde örnek bir belediye haline geldi. Yapılan çalışmaların bir an olsun başından ayrılmayan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Kılıçarslan beldesini örnek belde haline getirdiklerini, bütün sokakları parke taşıyla döşeyeceklerini söyledi.

Çevreye önem veriyor

Kılıçarslan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevre kirliliğinin önüne geçmek ve vatandaşların ihtiyacını karşılamak için harekete geçti. Ekipler, belediye tarafından yeni alınan 30 çöp konteynerleri belirlenen yerlere dağıldı. Başkan Çelebi’nin diğer bir hizmeti ise beldenin yoğun olduğu noktalara vatandaşların ve dışarıdan gelen misafirlerin faydalanması için çeşmeler yapıldı. Başkan Çelebi, “Amacımız beldemizdeki çevre kirliliğini önlemek, mahallelerimizdeki çöp atıklarının bir yerde toplanmasını sağlamaktır. Aldığımız çöp konteynerleri, her mevsim hava şartlarına karşı daha dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Yine beldemizin yoğun olduğu noktaları tespit ederek buralara çeşmeler yaptık. Vatandaşlarımız ve dışarıdan gelen misafirlerimiz bu hizmetimizden oldukça memnun kaldılar” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor