Bodur ziyaret turunda

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, bir dizi ziyarette bulundu. Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile Polis Meslek Yüksek Okulu Mustafa Eker’i ziyaret eden Başkan Bodur, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Bodur ziyaret turunda
Bodur ziyaret turunda Admin
Bu içerik 809 kez okundu.

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk’i  makamında ziyaret eden Başkan Bodur, adliyenin kapatılmasının ilçe ekonomisine  olumsuz etkileri olduğunu söyledi. Bayat’ın huzur ilçesi olduğunu,  önemli olayların  yaşanmadığını  söyleyen Bayat Belediye Başkanı  Halil İbrahim Bodur, “Emeklimiz çok, sakin bir ilçeyiz. Bayat için huzur ilçesi diyebiliriz” dedi. Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, ziyaretten memnun olduklarını,  Adliye  olmasa da bütün ilçelerle  yakın işbirliği ve diyaloğun yararlı olduğuna inandığını söyledi. Ziyaret bir saati aşkın sürdü.

İşbirliği önemli

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur daha sonra Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Eker’i ziyaret etti. Günün son ziyareti Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’a oldu.  Göreve geldiğinden bu yana ikinci kez Emniyet Müdürü Yıldız’ı ziyaret eden Başkan Bodur, “Polisimizin yaptığı çalışmaları takdirle izliyoruz. Gürsel müdürümüzün şahsında bütün polislerimize teşekkür ediyoruz” dedi. Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ettiklerini belirterek “Sabaha  karşı da ekiplerimizi ziyaret ettiğimiz oluyor, sabah saati de. Bizler, yerel yönetimlerle işbirliğinin önemini  biliyoruz. Polis-belediye  işbirliğinin ilçelerin huzur ve güvenliği için önemlidir” diye konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı