ATSO örnek oldu

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı arasında protokol imzalandı. ATSO daha önce kendi verdiği bursları AEV’e devretti

ATSO örnek oldu
ATSO örnek oldu Admin
Bu içerik 577 kez okundu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Afyon Eğitim Vakfı (AEV) arasında burs protokolü imzalandı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen imza törenine ATSO ve AEV Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Genel Meclisi Başkanı ve AEV İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve AEV Genel Sekreteri Murat Diker katıldı.

55 öğrenciye burs

AEV İkinci Başkanı Burhanettin Çoban yaptığı açıklamada, “ATSO yıllardır üniversite öğrencilerine burs veriyor. Afyon Eğitim Vakfımız da, Afyonlu hemşehrilerimizin, öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçlarına bir nebze katkıda bulunmak maksadıyla kurulmuş bir vakıf. Vakıfın en büyük faaliyet alanı ise, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermek. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız güzel bir karar alarak, bundan böyle her yıl verdikleri bursu Afyon Eğitim Vakfı aracılığıyla vermeyi kararlaştırdı. 30 üniversite öğrencimize, 25 de Gazi Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine olmak üzere 55 öğrenciye Afyon Eğitim Vakfı kanalıyla burs verecekler. Vakfımız ve Odamız açısından güzel bir protokol olacak. Bu protokolün ilçelerdeki odalara, sendikalara ve tüm STK’lara örnek olmasını diliyorum” dedi. 

 

FOTO ALTI: Açıklamanın ardından AEV adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve AEV İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse ve Genel Sekreter Ali Şenol protokole imza attı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı