Sporun yeni adresi

Kanal 3’ün marka programlarından Spor 3’ün bu haftaki konukları Meksa Yatırım Afyon Belediyespor Basketbol Takımı Başantrenörü Can Sevim, Takım Kaptanı Ulaş Peker ve Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş oldu.

Sporun yeni adresi
Sporun yeni adresi Admin
Bu içerik 851 kez okundu.

Kanal 3 Haber Müdürü Kadir Kaplan’ın hazırlayıp sunduğu programda ilk olarak basketbol takımı masaya yatırıldı. Meksa Yatırım Afyon Belediyespor Başantrenörü Can Sevim, geçtiğimiz hafta oynanan Galatasaray maçını değerlendirirken, “Uzun süre başa baş götürdüğümüz, hatta öne geçtiğimiz maçı istediğimiz gibi bitiremedik. Ama oynanan oyundan memnunum. Gün geçtikçe ve takım bir birine alıştıkça daha iyi oluyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

“GEÇ KURULAN BİR EKİBİZ”

Meksa Yatırım Afyon Belediyespor Basketbol Takımının kaptanı Ulaş Peker takıma 2 ay önce katıldığını hatırlatarak, “Şu anda kadromuzda forma giyen son arkadaşımız, ligin ilk maçına bir gün kala aramıza dahil oldu. Geç kurulan bir ekip olduğumuz herkes biliyor. Buraya tereddüt etmeden gelmemde en büyük etken Can Sevim Hocam ile aramızdaki bağ oldu. Şimdi önümüzde Beşiktaş maçı var ve takım olarak bu maça odaklandık” diye konuştu.

 

HAKEM ADAYLARINA ÇAĞRI

Spor 3 Programı’nın bir değer konuğu ise Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş oldu. Afyonkarahisar’da açılacak olan Futbol Aday Hakem Kursu hakkında bilgiler veren İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, hakem olmak isteyenlere çağrıda bulunarak, 16-30 yaş arasındaki gençlerin bu kursa katılarak ileride iyi birer hakem olma şansı yakalayacaklarını kaydetti. Süleyman Güneş, kursa katılmak isteyen adayların başvurularını www.afyonihk.com.tr adresine yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarmadan kaçamadı
Jandarmadan kaçamadı
Vatandaş bilgilendirilmeli
Vatandaş bilgilendirilmeli