Bosna’da Afyon rüzgarı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) 23. Uluslararası İş Forumu (IBF), Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da gerçekleşti.

Bosna’da Afyon rüzgarı
Bosna’da Afyon rüzgarı Admin
Bu içerik 2244 kez okundu.

Bosna Hersek Dış Ticaret Odası iş birliğinde düzenlenen forumun açılış programına, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi'nin Boşnak üyesi Sefik Dzaferovic ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın yanı sıra Bosna Hersek Dış Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Bakanı Mirko Sarovic, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Kurucu Başkanı ve IBF Başkanı Erol Yarar , İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, MÜSİAD  Şube Başkanları ile Afyonkarahisar Başkanı Ahmet Karakol  ve yönetim kurulu üyeleri ile  çok sayıda iş adamı katıldı.

ÇOK YARARLI OLDU

Bosna Hersek’te düzenlenen iş formu hakkında  bilgi veren  MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, "Bosna'da yapılan etkinlikte ülkenin gıda, tarım ve hayvancılık, turizm, inşaat, sağlık, metal ve otomotiv, mobilya ve orman ürünleri olmak üzere 7 sektördeki fırsatlar değerlendirildi. Bosna Hersek'in AB ülkeleri ile gümrüksüz ticaret anlaşmaları var.  Bu imkan Türk iş adamlarına büşük bir fırsat sunmaktadır.  Yapılan form iş adamlarımızın  Bosna-Hersek hakkında detaylı bilgiye sahip olması ve ülkedeki yeni iş ve yatırım fırsatlarını tanıması bakımından çok yararlı olmuştur. Afyonkarahisar Şubesi olarak iş adamlarımız ile bu etkinliğe katıldık” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı