Ortak noktamız olamaz

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere ABD ile yapılan 13 maddelik bir anlaşma sonucunda ateşkes kararı alındı. 2.Maddede Ortak çıkaralar temelinde diye bir ifade var. Bizim ABD ile hiçbir konuda ortak çıkarımız olamaz”

Ortak noktamız olamaz
Ortak noktamız olamaz Admin
Bu içerik 741 kez okundu.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, “ABD, İsrail’e hizmet etmeyi ve İsrail’in güvenliğini temin etmenin birinci öncelikli görevi olduğunu beyan etmektedir. İsrail’in hedefi ise Büyük İsrail Devleti’ni kurup, dünyayı yönetmek istemektedir. Büyük İsrail Devleti diye hayal ettiği sınırlar içerisinde bizim ülkemizde vardır. ‘Güney sınırına ilişkin meşru güvenlik kaygıları’ dediği yer tam olarak israil’in içine katmak istediği bölgenin bir kısmıdır. Hal böyleyken hangi ortak çıkardan söz edilebilir? ABD’nin sözüne asla itibar edilemez, ABD’nin ipiyle kuyuya inilemez. İktidarın bu hususları aklından çıkarmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyoruz. Sahada da masada da kazandık açıklamalarının doğru olmasını temenni etmekle beraber, durumun ülkemiz açısından geri adım olarak göründüğünü de ifade etmek istiyorum”

Projenin sahibi kim

Arslan, “Geçtiğimiz günlerde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yapılan bir açıklamada, sigortalı çalışan ve 0-60 aylık çocuğu olan kadınlara, çocuğunu kreşe göndermesi için 650 TL yardım yapılacağı açıklandı. Bu projenin sahibi kim. Bir çocuğu en çok ihtiyaç duyduğu şey sevgidir, şefkattir, merhamettir. Bunları en fazla verebilecek olan ise annedir. Anne sevgisi ve şefkatinden uzak yetişen çocuklar, büyüdüklerinde anne ve babalarını huzurevlerine vermekte hiçbir mahzur görmeyecektir. Ailelerimizi parçalayacak, anne ile çocuğunu birbirinden kopartacak bu uygulamadan vazgeçilmelidir. Hakikaten anneyi düşünüyorsanız, bu yaş gurubundaki annelerin evde kalıp, sevgi ve şefkatle çocuklarını büyütmeleri için destekte bulunun. 0-60 aylık çocuk sahibi aileye 650 TL yardım yapın. Hem ailelerimizi, hem çocuklarımızı, hem de geleceğimizi destekleyin”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı