Kendimize güveniyoruz

Afjet Afyonsporlu futbolculardan İlker Avşar ve Doğan Ateş, basın toplantısında kendilerine güvendiklerini ifade ettiler.

Kendimize güveniyoruz
Kendimize güveniyoruz Admin
Bu içerik 837 kez okundu.

Ligin 9.haftasını üç puanla kapatarak grubunda dördüncü sıraya yükselen Afjet Afyonspor’da yüzler gülüyor. Mor beyazlı futbolculardan İlker Avşar ve Doğan Ateş, başarı için kenetlendiklerini ve kendilerine güvendiklerini söylediler. Basın toplantısında ilk açıklamayı İlker Avşar yaptı ve konuşmasına “Biz, içeride tehlikeli bir takımız. Ayrıca takım içerisinde güzel bir arkadaşlık ortamı var ve her maça istekli ve arzulu çıkıyoruz” sözleriyle başlayan İlker Avşar daha sonra “Hepimiz burada Afjet Afyonspor’u yeniden bir üst lige çıkarmak için toplandık. Bugünkü maça da en iyi şekilde hazırlanmıştık ve bunun sonucunda istediğimiz aldık” dedi. Barış Pınarı Harekatı’na de değinen İlker Avşar konuşmasını şöyle sürdürdü; “Tabi şimdi en önemli konumuz ülkemizin sürdürdüğü Barış Pınarı Harekatı. Devletimizin her zaman yanındayız. Bu harekatı biz de yakından takip ediyoruz. Bizim için orada mücadele veren tüm askerlerimiz için dua ediyoruz. Bugün de Ordumuza destek için maça pankartla çıktık. Allah yardımcıları olsun.”

 

Fazla pozisyon vermiyoruz

 

Mor beyazlı oyunculardan Doğan Ateş ise basın toplantısında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Genel anlamda sizlerin de takip ettiği gibi rakiplerimize çok fazla pozisyon vermiyoruz. Şansız iki mağlubiyet aldık ama bu maçlarda oyunun kontrolü genelde bizdeydi. Bazen saha içinde işler istediğimiz gibi gitmiyor. Bazen frene basmamız gerekiyor. Ben taraftarlarımızı da anlıyorum çok iştahlılar onlarda devamlı hücum istiyorlar, devamlı gol bekliyorlar bizden, ama maalesef öyle olmuyor. Bizde saha içinde yoruluyoruz ve bazen sete dönüyoruz. Bizde zevk almak istiyoruz. Bu nedenle pas oyununu biraz daha geliştirmemiz lazım diye düşünüyorum. Çünkü bu ligde ne kadar top sende kalırsa o kadar rakibin sinirini bozuyorsun. Bir de pozisyona giriyorsun genel anlamda pozisyon bilgisi bu ligde biz de dahil herkesin çok iyi değil. Ben sezon sonunda play off oynayacağımızı düşünüyorum. Gönül ister ki direk çıkalım. Manisa’da takdir edersiniz kazanıyor bizde takip edeceğiz kazasız belasız geçeceğiz. İnşallah bu kulübü hak ettiği yere üst lige çıkartırız. Allah bize nasip eder.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı