İkinci etap başladı

Afyonkarahisar’ın yükselen değeri olan Triovista, daha önce hayata geçirdikleri bir inşaat projesinin ikinci etabının temelini attı. Törende konuşan Şirket Ortağı Gül, yönetim kurulu olarak peşin satışlarda yüzde 15 indirim kararı aldıklarını söyledi

İkinci etap başladı
İkinci etap başladı Admin
Bu içerik 418 kez okundu.

Triovista Konaklarının ikinci etabının temel atma töreni öncesi şirketin ortaklarından Mustafa Gül, beraberinde misafirleriyle inşaat alanında inceleme yaptı. AKÜ İnşaat Mühendisliği öğrencileri de inşaatı gezerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.  Temel atma programına Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

İndirim geldi

Projeyle ilgili görüşlerini anlatan Gül, “Biz Yönetim Kurulu Üyelerimizin kararı ile peşin satışlarda yüzde 15, vadeli satışlarda ise yüzde 5 indirim kararı aldık. Afyonkarahisar’da ilkleri yapmaya çalıştık. Projemizde görev yapan mühendislerimiz, mimarlarımız gayet güzel işler çıkardılar. İnsan yaşamında her yer alan her unsura dikkat edildi. Çok iyi planlar çıkarıldı bu planları da uyguluyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalar devam ediyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşa para yok
Vatandaşa para yok
Yoğun bakım yatak sayısı arttı
Yoğun bakım yatak sayısı arttı