Akademisyenler anlatacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü arasında Süleyman Demirel Fen Lisemiz ile TOKİ Sosyal Bilimler Lisemizde pilot olarak uygulanacak proje kapsamında akademisyenler, öğrencilerle derslere başladı

Akademisyenler anlatacak
Akademisyenler anlatacak Admin
Bu içerik 1539 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Şube Müdürü Adem Karakelle ile Süleyman Demirel Fen Lisemizde Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden gönüllü öğretim görevlilerimizle buluşarak inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Akademisyenlerin derslerine katılan Yalçın; "Bakanlığımız tarafından yayınlanan 2023 Vizyonunda Akademik Başarıyı en üst düzeye çıkarmak üzere yapılması planlanan hedefleri İlimiz okullarında uygulamaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Bu doğrultuda, 2019-2020 eğitim öğretim yılında İl Milli Eğitim müdürlüğümüze bağlı Süleyman Demirel Fen Lisemiz ile Toki Sosyal Bilimler Lisemizde akademisyenlerimiz öğrencilerimizle Matematik, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Fizik Kimya ve Biyoloji dersleriyle ilgili bilgi ve birikimlerini paylaşacak”

Gönülllük esas

İl Mill Eğitim Müdürü Metin Yalçın, “Tamamen gönüllülük esasıyla öğrencilerimize ders veren öğretim görevlilerimize ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğümüze projeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sevgili öğrencilerim, sizlere rol model oluşturmak, hedef kazandırmak, değerler eğitimine akademisyen gözüyle bakabilmenizi sağlamak amacıyla çalışmalar yürüten öğretim görevlilerimizden azami ölçüde faydalanabilmenizi temenni ediyoruz" dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın'ın öğretim görevlilerimize çalışmalarında başarılar dilemesiyle ziyaret sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon’da hayatını kaybetti
Afyon’da hayatını kaybetti
Yardımlar yola çıktı
Yardımlar yola çıktı