Vatandaş iş istiyor

Her hafta Cuma Namazzını bir mahallede kılan namaz sonrası ise halk ile biraraya gelerek istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Vatandaşlarla yaptığımız görüşmelerde bizden isteklerinin yüzde 90’ı iş için oluyor”

Vatandaş iş istiyor
Vatandaş iş istiyor Admin
Bu içerik 971 kez okundu.

Afyonkarahisar Eblediye Başkanlığı koltuğuna oturduğu günden itibaren her hafta Pazartesi ve Cuma günleri vatandaşlarla biraraya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek bu ziyaretleri ODAK için değerlendirdi. Mahalle Muhtarlarının talepleri doğrultusunda mahalle ziyaretlerine devam edeceğini dile getiren Başkan Zeybek, “Biz her hafta iki gün vatandaşlarımızla biraraya geliyoruz. Pazartesi ve Cuma günleri halk günleri yapıyoruz. Bizim kapımız herkese açık ve herkesi tek tek dinliyoruz. Bize gelen vatandaşların taleplerinden yüzde 90’ı iş yönünde oluyor. Vatandaşımız bizden iş talep ediyor”

Ziyaretler sürecek

Mahalle ziyaretlerine bundan sonrada devam edeceğini dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Hangi Mahalle Muhtarımız bbizi davet ediyorsa o mahallemize gidiyoruz. Burada vatandaşlarımızla görüşüyoruz. Eksikleri yerinde görüyor ve anında müdahalede bulunuyoruz. Tespit ettiğimiz eksikler o hafta içerisinde gideriliyor. Bu ziyaretlerimiz gerçekten çok verimli oluyor, vatandaşlarımızdanda geri dönüşleri oldukça güzel. Bundan sonrada mahelle ziyaretlerimiz devam edecek va vatandaşımızı dinlemeye devam edeceğiz. Biz herkesi dinleyeceğiz” Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz