Sınır aşılmayacak

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Abdülkadir Konak öncülüğünde oda başkanlarını makamında kabul etti.

Sınır aşılmayacak
Sınır aşılmayacak Admin
Bu içerik 760 kez okundu.

Ziyarete ESOB Başkan Vekili, Kahveciler ve Çay Ocakları Odası Başkanı Atila Kocabaş, ESOB Yönetim Kurulu Üyesi, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Tan,  Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mevlüt Ülker, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Madeni Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dilek, Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün, Başkan Vekili Ahmet Özköse, Kasaplar, Sucukçular ve Lokantacılar Odası Başkanı İbrahim Yörük, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şükrü Kosdak ile Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök katıldı.

Görüşleriniz değerli

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek ise  Esnaf ve Sanatkârın her zaman yanında olduklarını, herhangi bir sorun yaşadıklarında ilk olarak teşkilat başkanları ile görüştüklerini belirterek, “Değerli Esnaf ve Sanatkâr temsilcisi Başkanlarımızın istek ve taleplerini her zaman dinliyor ve önemsiyoruz. İlimizdeki tüm kesimlerin görüş ve önerileri bizim için değerlidir. Kentimizi istişareyle yönetiyoruz. Ziyaretlerinden dolayı tüm oda başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İstişare edilecek

Konuyla ilgili yapılan değerlendirme ve istişareler sonucu; Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve tüm oda başkanlarının ortak bir karar ile esnaf ve sanatkârların iş yerlerinin önündeki kaldırımları kullanmaları için 30 ila 50 cm arasında bir yeri kullanmalarına, bu yerlerin çizgi çizilmek suretiyle belirlenmesine, çizilen sınırların dışında bir yer işgali olması durumunda Belediye Başkanlığımızca gerekli cezai işlemin uygulanmasına karar verildi. Ayrıca bundan sonra 3 ayda bir olmak üzere Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığında esnaf teşkilatı başkanlarının bir araya gelerek esnaf ve sanatkârlarla ilgili istişarelerde bulunulması yönünde görüş birliğine varıldı. Ahmet IŞIK

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz