TSYD’den sezon toplantısı

Afyonkarahisar’daki spor yazarları, TSYD Başkanı Nadir Güzbey’in ev sahipliğinde bir araya gelerek, hem geçen sezon gerçekleşen çalışmaları değerlendirdi, hem de yeni sezonda yapılması planlanan çalışmaları masaya yatırdı.

TSYD’den sezon toplantısı
TSYD’den sezon toplantısı Admin
Bu içerik 488 kez okundu.

Yeni sezona oldukça yoğun bir tempoda başladıklarını ve ilk olarak Dünya Motokros Şampiyonası’na ev sahipliği yaptıklarını, hemen ardından da Avrupa Akrobasi Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da düzenlendiğini hatırlatan TSYD Başkanı Nadir Güzbey yaptığı konuşmada, “Bu önemli organizasyonları düzenleyen Motor Sporları Federasyonu yetkilileri ile yarışmaları takip eden uluslararası medya mensupları, etkinlikler sonunda medya organizasyonuna hayran kaldıklarını belirtiler. Bu da Afyonkarahisarlı spor yazarları olarak bizleri son derece mutlu etti. İlimizdeki değişik basın yayın kuruluşlarında ve ajanslarda görev yapan spor yazarı arkadaşlarımızın büyük gayretleri ile böylesine önemli organizasyonlardan başarı ile çıkmanın gururunu yaşadık” dedi.

 

Çalışmalarımız sürecek

 

Afyonkarahisar’da spor basınının geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yeni sezonda da birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığını hatırlatan Nadir Güzbey, “Bundan sonra da sporun tüm branşlarında federasyonlar ve ilgili paydaşlarla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edecek ve spor kamuoyuna en doğru haberleri aktarabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Ayrıca akreditasyon ve spor yazarlarının çalışma alanlarındaki kaliteyi artırabilmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Yeni sezonda da spor yazarı meslektaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde ilimiz sporuna katkı sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Nadir Güzbey başkanlığında düzenlenen toplantıya Kocatepe Gazetesi’nden Ali Fuat Güçlüer, TSYD Görevlisi Mehmet Dönerkaya, DHA Afyon Temsilcisi Satılmış Akkaş, Anahaber Gazetesi’nden Mustafa Kılınç, Anadolu Ajansı Muhabiri Arif Yavuz, Karahisar TV’den Hüdayi Acar, Kanal 3 ten Yunus Üstündağ, Gazete 3’ten Salih Özkılınç, Anadolu Ajansı’ndan Mustafa Bayer, Türkeli Gazetesi’nden Cumhur Bursalıoğlu, Odak Gazetesi’nden Gürani Güzbey ve İHA’dan Ali Bayar katıldı. Toplantı oldukça samimi bir havada gerçekleşti.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşa para yok
Vatandaşa para yok
Yoğun bakım yatak sayısı arttı
Yoğun bakım yatak sayısı arttı