Afyonspor Kanal 3’te konuşuldu

Kanal 3’ün ilgiyle izlenen Spor 3 Programı, kısa bir aradan sonra yeniden izleyicileri ile buluştu. Programın ilk konukları Afjet Afyonspor Kulüp Başkanı Yusuf Ulutürk, Futbol Direktörü Ali Günçar ve Sportif Menajer Cevat Macit oldu.

Afyonspor Kanal 3’te konuşuldu
Afyonspor Kanal 3’te konuşuldu Admin
Bu içerik 394 kez okundu.

Geçtiğimiz yıllarda sporseverleri ekranlara kilitleyen Spor 3 Programı, kısa bir aradan sonra yeniden izleyicileri ile buluştu. Kanal 3 Haber Müdürü Kadir Kaplan’ın hazırlayıp sunduğu programın ilk bölümünde Afjet Afyonspor masaya yatırıldı. Kanal 3 ekranlarından her hafta Pazartesi günleri canlı yayınlanacak olan Spor 3’ün yeni yayın hayatındaki ilk programına Afjet Afyonspor Kulüp Başkanı Yusuf Ulutürk, Futbol Direktörü Ali Günçar ve Sportif Menajer Cevat Macit konuk oldu. Yeni sezon öncesi yapılan genel kurul toplantısında kulüp başkanlığı görevine getirilen Yusuf Ulutürk, transfer döneminde ve şu anda yaşadıkları sıkıntıları diye getirerek, “Geçmiş dönemde hallolunduğu söylenen maddi durumların sadece geçiştirildiğini gördük. Her gün yeni bir senet ve borç elimize ulaşıyor. Daha ne kadar gelecek senet olduğunu bilmediğimiz için, bir planlama yapamıyoruz” dedi.

Altyapıya önem veriyoruz

Mor beyazlı takımın Futbol Direktörü Ali Günçar altyapı oyuncularının öneminden bahsetti. Altyapının uzun süreçli bir proje gerektirdiğini, bir oyuncunun 7-8 yılda yetiştiğini vurgulayan Günçar, Alt takımların da bir maliyeti olduğunu ve bir deplasman maçının kulübe 20 bin lira civarında bir masrafı getirdiğinin altını çizerek, zamanla altyapıdan yetişen oyuncuların takımda yer alacaklarını açıkladı. Sportif Menajer Cevat Macit ise kulübün sportif ürünlerinin satıldığı Store 3mağazası hakkında yapılan düzenlemeleri izleyicilerle paylaştı ve ürünlerin ünlü bir spor markasından tedarik edildiğini, yakın zamanda da kış sezonu ürünlerinin piyasaya sürüleceğinin açıkladı. Cevat Macit, satılan ürünlerin kulüp ekonomisine katkı sağladığını da sözlerine ekledi.  Bu arada programa telefon bağlantısı ile katılan Teknik Direktör Erkan Avseren, oyuncularının sezon başından bu yana büyük bir mücadele ortaya koyduklarını kaydederek, ilerleyen haftalarda daha iyi futbol oynayacaklarını ve daha iyi sonuçlar almaya devam edeceklerini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşa para yok
Vatandaşa para yok
Yoğun bakım yatak sayısı arttı
Yoğun bakım yatak sayısı arttı