Her zaman birlikteyiz

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı mahalle toplantıları öncesi mahalle muhtarları ile Belediye meclis salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Her zaman birlikteyiz
Her zaman birlikteyiz Admin
Bu içerik 1109 kez okundu.

Toplantıda yeni kurmuş olduğumuz Muhtarlık İşleri Müdürlüğü hakkında bilgilendirme yapılmasının akabinde mahalle toplantıları hakkında istişarede bulunuldu. Başkan Sarı, toplantıda yaptığı açıklamada “Hayırlısıyla siz değerli muhtarlarımız ile bir araya gelerek mahalle toplantılarımız hakkında istişarede bulunmak için toplanmış bulunmaktayız. Toplantıya başlamadan önce Muhtarlık İşleri Müdürlüğü birimimiz hakkında bilgi vermek istiyorum.  Muhtarlarımızın istek ve taleplerini daha hızlı iletmesi için Belediyemiz Muhtarlık İşleri Müdürlüğü birimini kurduk. Birimimizin amacı Muhtarlık İşleri Müdürü Feridun Erdal’ın sizlerin taleplerini ilgili birim müdürlerine iletmesi ve mahalle sorunlarının çözüme kavuşması hedeflenmektedir”

Sorunlar sözde kalmayacak

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Her zaman sizlerle birlik içindeyiz. Mahalle toplantılarımızda ise kura sırasına göre belirlenecek haftanın cuma günü mahallemize giderek vatandaşlarımızın istek ve taleplerini alacağız. Cuma günü geldiğimiz mahallenin istek ve taleplerinin karşılanması için pazartesi günü belediyemizin ilgili birimleri çalışmalarına başlayacak. Gittiğimiz mahallenin talepleri yapıldıktan sonra diğer mahalle toplantımıza geçeceğiz. Kısacası toplantılarımızdaki sorunlar sözde kalmayacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır hep birlikte Dinarımız için çalışacağız.” dedi. Gamze Koçak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz