Duruşmalar ertelendi

Haklarında silahlı terör örgütüne üye olma iddiası ile kamu davası açılan kişilerin yargılamalarına Afyonkarahisar 2. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Mahkeme heyeti firari sanıklar ile tutuksuz yargılanların duruşmalarını ileri bir tarihe erteledi.

Duruşmalar ertelendi
Duruşmalar ertelendi Admin
Bu içerik 2048 kez okundu.

Fetullahçı Terör Örgütüne Üye Olmak suçlamasıyla görülen davalara  Afyonkarahisar 2. Ağır Ceza Mahkemesinde  devam edildi. Görülen 12  duruşmada  örgüt elebaşı Fetullah Gülen ile birlikte  çoğunluğu firari sanık olmak üzere 20 kişi yargılandı. Dünkü duruşmada Mahkeme heyeti  bazı  duruşmaları  dosyadaki eksikliklerin tamamlanması için ileri bir tarihe erteledi.

 DURUŞMALARI ERTELENDİ

Haklarında  silahlı terör örgütüne üye olma iddiası ile kamu davası açılan kişilerin yargılamalarına Afyonkarahisar 2. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Duruşmalara sanıkların avukatları ile yakınları katılırdılar. Dünkü duruşmalarda tutuksuz firarı sanıklar ile tutuksuz yargılanan Mustafa Evcimen, Özlem Yıldız, Mahmut Dalkılıç, Safure Uysal, Ramazan Avcı, M. Ali Ulaş, Ahmet Köse, Ahmet Uysal, Fetullah Gülen, Mahmut Sinan Çetin, Mehmet Eren, Ali Büyükertaş, M. Salih Büyükertaş, Adem Akar, İlay Sultan Kocakaplan, Ülkü Balbay, Tugay Çelik ve Cemil Yaman’ın duruşmalarında bazı avukatların mezaret bildirdirmeleri ve dosyalardaki eksikliklerden dolayı ileri duruşmaları mahkeme heyeti ileri bir tarihe ertelendi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı