Çalışmalar olumlu

İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya haftalık basın toplantısında yaptığı konuşmasında, “İlimizde Afyonkarahisar Belediyesinin biriken sorunlarından sadece birisi olan yaya kaldırımlarında halkın yürüyüşünü kolaylaştırma çalışmalarını olumlu buluyoruz”

Çalışmalar olumlu
Çalışmalar olumlu Admin
Bu içerik 785 kez okundu.

Haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulunan İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “İlimizde Afyonkarahisar Belediyesinin biriken sorunlarından sadece birisi olan yaya kaldırımlarında halkın yürüyüşünü kolaylaştırma çalışmalarını olumlu buluyoruz. Ancak yaya kaldırımlarındaki zemin yükseklik farklılıkları, yerde kullanılan malzemenin kaygan oluşu engelli araçları, bebek arabaları v.b araçların yaya kaldırımına çıkış noktalarındaki yetersizliklerinde giderilmesi gerekmektedir. Afyonkarahisar’ımızda park ve trafik sorunu had safhaya ulaşmıştır, araç ve gereçlerin düzensiz parkları, kaldırımlarda yapılması gereken düzenlemelerinin yapılamaması sonucunda, yayalar kendilerine ayrılan yerlerden yürüyemiyorlar.”

Ordumuzun yanındayız

Başkan İnkaya, “Afyonkarahisar Belediyesi'nin yapması gereken bir işi daha buradan duyurmak istiyorum. Bazı esnafların dükkânlarının önündeki karayolunda araçlarına yer açmak için dubalar, demir sehpalar, sandalyelerle, yer açmaları, engellenmeli, eğer o yeri işgal zorunlu ise belediyece bir yaptırım uygulanmalıdır. Market denilen büyük bakkalların mal indirmeleri halkın yaya kaldırımı az kullandığı saatlere denk getirilmeli. Sağlıklı insanların dahi zor geçtiği bu yük indirme sehpalarından hastaların, engellilerin, çocuklu kadınların, geçmeleri mümkün değil. Haliyle araçların geçtiği yerden yoldan geçmek zorunda kalıyorlar. Bu da trafik kazalarına davetiye çıkarıyor. Kahraman Türk Ordusuna sınır dışı Harekatı'nda iyi Parti olarak başarılar diliyor ve ordumuzun yanında olduğumuzu bir kere daha duyuruyoruz”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşa para yok
Vatandaşa para yok
Yoğun bakım yatak sayısı arttı
Yoğun bakım yatak sayısı arttı