Hırsızların kaçışı yok

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri hırsızlara göz açtırmıyor. Birbirinden başarılı operasyonlara imza atan Jandarma ekipleri hırsızlık olaylarını kısa sürede çözüyor

Hırsızların kaçışı yok
Hırsızların kaçışı yok Admin
Bu içerik 2215 kez okundu.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Şuhut ilçesi Karaadilli beldesinde gece yarısı 02.00 sıralarında Kuba marka motorsikletin çalınması sonucu hırsızlık eylemini gerçekleştiren kişi ve kişilere yönelik olarak şahısların kaçabilecekleri istikametteki güvenlik kameraları ve PTS kayıtları incelemeye alındı. Yapılan inceleme sonrasında, hırsızlığın kamyonet tipi araç ile üç kişinin gerçekleştirdiği tespit edildi. Hırsızlık olayının gerçekleştirildiği kamyonet içerisinde yapılan kontrolde, Karaadilli beldesinden çalınan motorsikletin bulunamadı ama Antalya ilinden çalındığı tespit edilen Kuba marka, kırmızı renkli çalıntı motosiklet ile B.A., M.K. ve H. T. isimli şahıslar yakalandı. Yakalanan şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine sevk edildi.                                                 

Drone ile bulundu

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince İhsaniye ilçesinde izinsiz kazı yapan ve tarihi alanları tahrip eden şahıslara yönelik operasyon yaptı. Yapılan operasyonda, 5 şahıs ile birlikte 1 araç ve muhtelif kazı malzemeleri ele geçirildi. Meydana gelen olay ile ilgili olarak yakalanan şüpheli şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı. Yine Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Büyükkalecik beldesinde sabah saat 07.00 sıralarında M. Y. isimli şahsa ait 8 adet büyükbaş hayvanın kayıp olması olayıyla ilgili olarak, Büyükkalecik beldesinde hayvanların bulunması amacıyla havadan drone ile karadan motorlu ve yaya devriyeler ile arama yapıldı. Yapılan arama neticesinde kaybolan büyükbaş hayvanlar aynı gün saat 13.00 sıralarında drone yardımıyla arazide bulunarak sahibine teslim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı