Birlikteyken güçlüyüz

Dünya motor sporları organizasyonları arasında seyir zevki en yüksek branşlardan olan Avrupa Akrobasi Şampiyonası Göbeklitepe Kültür Finali, Afyonkarahisar’da 12-13 Ekim tarihlerinde yapılacak. Barış Pınarı Harekatı nedeniyle konserler iptal edildi

Birlikteyken güçlüyüz
Birlikteyken güçlüyüz Admin
Bu içerik 299 kez okundu.

Avrupa’nın en iyi serbest stil ve Türk motosikletçilerin mücadele edeceği finaller, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından organize edilecek.

Konserler iptal edildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Afyonkarahisar Belediyesi ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi tarafından yapılan ortak basın açıklamasında, “Şampiyona kapsamında planlanan konser, eğlence gibi etkinlikler kahraman ordumuzun “Barış Pınarı Harekatı” nedeniyle iptal edildi. Ücretsiz izlenebilecek organizasyonda sporseverleri, Mehmetçiklerimize moral için Türk bayraklarıyla Afyon Motor Sporları Merkezi’ne bekliyoruz. Ülkemizin milli bekası için başlattığı mücadele ve ev sahipliği yaptığı önemli bir uluslararası organizasyonunda bir arada olmaya davet ediyoruz. “Birlikteyken Güçlüyüz” sloganıyla gerçekleştireceğimiz organizasyonla dünyaya ülkemizi tanıtacağız, milli, kültürel ve sportif değerlerimize yine birlikte sahip çıkacağız”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kazada 2 kişi yaralandı
Kazada 2 kişi yaralandı
Müge Anlı gündem oldu
Müge Anlı gündem oldu