Jandarma’da durmak yok

İlimizde göreve başladığı günden itibaren birbirinden önemli operasyonlara imza atan, İl Jandarmanın daha geniş kitlelere hizmet edebilmesi için gece gündüz çalışan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez ilimizde ki asayiş ve ajans muhabirlerini misafir etti

Jandarma’da durmak yok
Jandarma’da durmak yok Admin
Bu içerik 477 kez okundu.

2018 yılı genel atamaları ile Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan ve 26 Ağustos 2018 tarihinde Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı olarak göreve başlayan Jandarma Albay Hamza Çömez ilimizde görev yapan asayiş ve ajans muhabirleri ile kahvaltı da biraraya geldi. İl Jandarma Komutanlığında gerçekleşen programa Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, ajans muhabirleri, Gazetemizi temsilen ise Ahmet Işık katıldı.

Faili meçhul yok

Sohbet ortamında gerçekleşen programda İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamze Çömez 1 yıl gibi kısa sürede yaptıklarını ve bundan sonra yapacaklarını basın mensupları ile paylaştı. Yaklaşık bin 300 personel ile Afyonkarahisar’a hizmet ettiklerini dile getiren Albay Çömezeksik kadrolarının olmasına rağmen tüm personelin büyük bir özveri ile görev yaptığını söyledi. Daha önce yardımcısı olmadığını şu anda ise iki yardımcısı ile görev yaptıklarını dile getiren Albay Çömez, kendi sorumluluk alanlarında faili meçhul cinayetin bulunmadığını söyledi.

Denetimler sürecek

Tarihi eser kaçakçıları, hayvan hırsızları, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmadan çalışmalarına devam edeceklerini dile getiren İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez, bazı bölgelerde karakol inşaatlarınında devam ettiğini söyledi. Yeni eğitim-öğretim sezonunun başlaması ile birlikte  öğrencilerin huzurlu ve güvenli bir şekilde ulaşımlarının sağlanması amacıyla denetimlerin devam ettiğini söyleyen Albay Çömez denetimlerin aralıksız olarak süreceğini söyledi. Albay Çömez Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığının 7 gün 24 saat görevinin başında olduğunu dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz