Yaşlıları misafir ettiler

Dinar İncirli Aile Parkı sahipleri Mahmut Özdemir ve Hüsem Özdemir tarafından Türkiye Yardım Sevenler Derneğine bağlı Buhurcular Huzur Evinde ikamet eden vatandaşlara yemek ikramlarında bulundu.

Yaşlıları misafir ettiler
Yaşlıları misafir ettiler Admin
Bu içerik 1074 kez okundu.

Dinar Belediye Otobüsü tarafından huzur evinden İncirli Aile Parkına getirilen yaşlı vatandaşlara Huzurevi Müdürü Hacer Çiçekdemir Bostancı refakat etti. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen etkinlikte huzur evi sakinleri açık havada gayet güzel bir ortamda yemek yediklerini, işletmecilere çok teşekkür ettiklerini söyledi.

DEVAM EDECEĞİZ

İncirli Aile Parkı Sahibi Mahmut Özdemir ise, her zaman yaşlı vatandaşlara saygılı olunması gerektiğini ifade ederek şunları söyledi, “İlçemizde iyi ki bir huzur evi var. Allah yokluğunu göstermesin. Bütün kurumların, sivil toplum kuruluşlarının, Dinarlı vatandaşlarımızın yaşlı vatandaşlarımıza her zaman sahip çıkması gerekiyor. Huzur evinde kalan vatandaşlarımız bizlerden sevgi saygı bekliyor. Bu nedenlerden ötürü İncirli Aile Parkı olarak huzur evimizde ikamet eden vatandaşlarımızın yanındayız. Onların destekçisi olmaya da devam edeceğiz” dedi.

ODAK HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı