LİMİT SENSİN’DEN TEŞEKKÜR

Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkı sağlayan 6.Frig Ultramaratonu’nu düzenleyen Limit Sensin, etkinliğin Kurumsal Ana Sponsoru olan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.

LİMİT SENSİN’DEN  TEŞEKKÜR
LİMİT SENSİN’DEN  TEŞEKKÜR Admin
Bu içerik 1192 kez okundu.

Afyonkarahisar’da 21-22 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen ve 70’i yabancı olmak üzere 1000’i aşkın sporcunun katıldığı 6.Frig Ultramaratonu’nu düzenleyen Limit Sensin Ekip Koordinatörü Ali Cem Aktaş ile Limit Sensin ekibinden Elif Kardelen Atlıhan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kurumsal ana sponsor

Serteser’e 6. Frig Ultramaratonu’na ilgisi ve desteği dolayısıyla teşekkür eden Ali Cem Aktaş, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Frig Ultramaratonu’nun Kurumsal Ana Sponsoru oldu. Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser de, Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz ile birlikte Frig Ultramaratonu’nda 12 kilometrelik parkuru başarıyla tamamladı. Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser, ikinci gün de Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Akif İşbilir ile Karahisar Kalesi’ne çıktılar. Kendilerine hem destekleri, hem de ilgileri dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.  ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de 6. Frig Ultramaratonu’nun Afyonkarahisar’ın tanıtımı için son derece yararlı bir etkinlik olduğunu kaydetti. Serteser, Afyonkarahisar’ın gelişimi, kalkınması ve tanıtımı için bu tür faaliyetlere destek olmayı sürdüreceklerini vurguladı. Ziyaretin sonunda Ali Cem Aktaş, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’a el işi plaketleri takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı