Karkette kurşun yağdırdı

İlimiz Çobanlar ilçesindeki markette aralarında yaklaşık 3 yıl öncesine dayanan bir husumet bulunan iki grup arasında çıkan silahlı kavgada aralarında market çalışanında olduğu 4 kişi yaralandı.

Karkette kurşun yağdırdı
Karkette kurşun yağdırdı Admin
Bu içerik 872 kez okundu.

Yaklaşık 3 yıl önce aralarında kız isteme olayından dolayı yaşanan kavga sonrası Orhan U. karşı taraftan olan ailenin evine baskın yaptı. Yaşanan silahlı kavga sonrası Orhan U. Mehmet B., Osman B., Şükrü B. İle Gülser B.’yı silahla yaraladı. Bu yaralamadan dolayı Orhan U. 12 yıl 6 ay hapis cezası aldı. Her 3 ayda bir haftalık izne çıkan Orhan U.  Cumartesi günü Çobanlar Hükümet Konağı yanında bulunan bir marketin içerisinde bulunduğu sırada daha önceden hasmı olan Mehmet B. İle tartışmaya başladı.

Dehşet saçtı

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası Mehmet B. Yanında bulunan silah ile ateş açtı. Bu esnada Orhan U. İle olaya müdahale etmek isteyen kasiyer Osman U. Yaralandı. Mehmet B.’nin ikameti önünde yaşanan olayda ise Sefa U. İle Mehmet U.’da tabanca ile vurularak yaralandı. Yaşanan olayla ilgili Mehmet B., Osman B.ve Kadir T. gözaltına alınırken yaralanan Osman U., Sefa U., Mehmet U. ile Orhan U. Afyonkarahisar Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Gözaltına alınan şahısların sorgusu ise devam ediyor. Ahmet IŞIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı