Kızılay'a kan bağışladılar

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi üyeleri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Kızılay'a kan bağışında bulundular.

Kızılay'a kan bağışladılar
Kızılay'a kan bağışladılar Admin
Bu içerik 279 kez okundu.

Zafer Meydanında kurulan Kızılay Kan Bağış noktasına giden Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu ve üyeleri, hep birlikte kan bağışında bulunarak, kan bağışının önemine dikkat çektiler. Faaliyetleri ile sık sık gündeme gelen Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerine kan bağışı kampanyalarında Kadın Sivil Toplum kuruluşlarının yanı sıra Gül Anneler Derneği Başkanı Halise Saygı'da destek verdi.

Kuzu teşekkür etti

Kan bağışı öncesinde bir açıklama yapan Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu; "Kan muadili olmayan belki de tek sıvı. Bu yüzden kan bağışlamak, hayat kurtarmak ile eş değer. Ayrıca kan bağışlayarak sağlığınıza fayda da sağlamanız mümkün. Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri olarak sosyal sorumluluk projelerimizin içinde yer alan Kan bağışı projemizi gerçekleştirdik. Bizleri her türlü projemizde yalnız bırakmayan tüm kadın üyelerimize, Kadın Sivil Toplum kuruluşlarımıza ve başkanlarına ve Kızılay Doktorumuz Metehan Mıdık'a çok teşekkür ediyorum" dedi. Kan bağışında Kadın Meclisi üyeleri sırasıyla teker teker kan bağışında bulundular.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı