Her zaman yanınızdayız

Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanlığı ve TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanlığı yeni sezon öncesi ilimizde bulunan hakemlerle birlikte Afyonkarahisar TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey'i ziyaret etti.

Her zaman yanınızdayız
Her zaman yanınızdayız Admin
Bu içerik 757 kez okundu.

İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Aydın ve futbol hakemlerinden oluşan heyetin TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’i ziyaretleri sırasında, yeni sezon ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. Hakemlerin iyi bir eğitimden geçtikten sonra sahalarda görev almalarının önemini vurgulayan TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey, spor basını olarak her zaman spor kulüplerinin, sporcuların ve hakemlerin yanında olduklarını söyledi.

Güzbey başarı diledi

Özellikle genç hakemlerin kısa sürede kazanacakları tecrübelerle ilimizi üst klasmanlarda temsil edeceklerine inandığını ifade eden Nadir Güzbey, tüm hakemlere ve gözlemcilere yeni sezonda başarılar diledi.Ziyaret sonunda TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey tarafından, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Futbol Turnuvası’na katkılarından dolayı İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş’e plaket takdim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz