Özdilek kazandırıyor

Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olan Özdilek Holding, bu sene 48. yıl kutlamalarına özel gerçekleştirdiği alışveriş kampanyası sonucunda beş talihliye Mini Cooper Xu71 model otomobil kazandırdı.

Özdilek kazandırıyor
Özdilek kazandırıyor Admin
Bu içerik 2934 kez okundu.

Yarışmanın talihlileri, 25 Nisan ve 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında Özdilek mağazalarından, hipermarketlerinden, ev tekstili mağazalarından ve Özdilekteyim.com’dan aynı gün içerisinde yapılan toplamda 100 TL ve katları üzeri alışverişlerde verilen çekiliş kuponuyla yarışmaya katılmaya hak kazandı.  Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde 27 Ağustos tarihinde saat 13:00’te Özdilek Kocaeli’de gerçekleştirilen kura sonucunda, beş talihli kişi, 2019 Model Mini Cooper Xu71 kazanma hakkını elde etti.

Araç teslimi yapıldı

2019 Model Mini Cooper Xu71 kazanan talihlilerden olan Erkan Dereli, ailesiyle birlikte Özdilek Afyonkarahisar’dan aracını teslim aldı.Kırmızı Mini Cooper’a sahip olan Dereli ailesiyle birlikte büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadı. Yaptığı 200 TL’lik alışveriş ile araç sahibi olduğunu belirten Dereli, Özdilek’e teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor