Toplantı Afyon’da yapıldı

Emniyet Kurulu Toplantısı TCDD Genel Müdürlüğü Emniyet ve Kalite Yönetimi Daire Başkanı E. Tuna Aşkın ve Emniyet Teknik Ekibinin katılımı ile TCDD 7.Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Toplantı Afyon’da yapıldı
Toplantı Afyon’da yapıldı Admin
Bu içerik 1054 kez okundu.

Bölge Müdürlüğü üst kademe yönetim kadrosu ve orta kademe yöneticilerinin katılımı ileBölge genelinde meydana gelen kaza, kaza öncüleri, kazaların kök nedenleri, Emniyet Yönetim Sistemi kapsamında yapılan faaliyetler, İSG Uygulamalarının değerlendirilmesi, kaza farkındalık ve TCDD Emniyet yapısının geliştirilmesine yönelik karşılıklı görüşmeler yapıldı. Emniyet Kültürünün tüm çalışanlar tarafından benimsenmesinin önemi vurgulandı.

İncelemelerde bulundular

Bölge Müdürü Sivri; Bölge olarak tüm çalışanların emniyet sürecine katılımları ve emniyet kültürünün benimsenmesi yönünde işbaşı eğitimleri başta olmak üzere iş yeri ziyaretlerinde tüm çalışanlarla karşılıklı istişarelerde bulunulduğunu ve çalışanların önemsendiğini, bu yönde çalışmaların Bölge Emniyet ve Kalite Servis Müdürlüğü tarafından sürekli tekrar edildiğini belirtti. Toplantı sonrası Bölge Müdürü Adem Sivri nin ev sahipliğinde Gar sahası ve işyerlerinde inceleme, ziyaretler ve görüşmeler gerçekleşti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok