Afyon manşetlerde

Afyonkarahisar Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ikinci kez ilimizde düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası basında geniş yer buldu. Gerek yerel basınımız, gerekse ulusal basın, Dünya Motokros Şampiyonası’nı geniş yer verdi.

Afyon manşetlerde
Afyon manşetlerde Admin
Bu içerik 582 kez okundu.

Üç gün süren etkinlikleri gazete, televizyon ve internet medyası, ‘Afyon’da Şölen” olarak değerlendirirken,  ilimizden de övgüyle bahsetti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisarımızın ve ülkemizin tanıtımı adına dev organizasyon öncesi ve sonrasında Dünya Motokros Şampiyonası’na yer veren tüm yazılı ve görsel basına teşekkür etti. Organizasyonunun ilimizde ikinci kez düzenlenmesinin büyük bir başarı olduğuna dikkat çeken Başkan Zeybek, “Bu başarı Afyonkarahisarlılar’ın dır. Emeği geçen herkese hemşehrilerim adına teşekkür ederim” dedi.  Şampiyonanın Afyonkarahisar ekonomisine ve ticaretine ciddi bir katkı sağladığını söyleyen Başkan Zeybek, Şampiyona’nın ülkemizin ve ilimizin tanıtımına büyük katkı sağladığını ifade etti.

Başkandan teşekkür

Şampiyonanın Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenmesinin organizasyona büyük değer kattığını söyleyen Başkan Zeybek, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’a, Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven’e, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar’a kamu kurum ve kuruluşlarına, işadamlarına, sivil toplum örgütlerine,  TMF As Başkanı Mahmut Nedim Akülke’ye, federasyon yetkililerine ve Belediye personeline katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür etti. Ahmet IŞIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok