ASKF’den tam destek

Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetimi, ilimizi 3. Ligde temsil edecek olan tek bayan futbol takımı olan Afyon İdman Yurdu takımı antrenör ve oyuncularını ziyaret etti.

ASKF’den tam destek
ASKF’den tam destek Admin
Bu içerik 1169 kez okundu.

Afyonkarahisar’da geçtiğimiz yıl temelleri atılan ve bölgesel lig mücadeleleri sonunda 3. Ligde mücadele etme hakkı kazanarak bu sezon ilimizi Bayanlar Futbol 3. Ligi’nde temsil edecek olan Afyon İdman Yurdu yeni sezon hazırlıklarını Kocatepe Spor Kompleksinde sürdürdü. Teknik Direktör Adnan Kasabalı yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını Sürdüren Afyon İdman Yurdu bayan futbol takımını ASKF Başkanı Orhan Küçüksağrıcı ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

Yaygınlaşmaya başladı

Antrenman sonrasında sporcularla bir araya gelen ASKF yönetimi adına Başkan Küçüksağrıcı; “Bir çok yaygın spor dalı bulunmasına karşılık zor bir branş olan futbolu tercih etmişsiniz. Özgüveninizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Türkiye’da bayan futbolu yaygınlaşmaya başladı. Bizlerde 15 yıl önce böyle bir takım kurmayı düşündük ancak muhafazakar bir şehir olan Afyonkarahisar’da bu hamleyi hayata geçirememiştik. Bugün şehrimizin bir bayan futbol takımı ve sporcuları var. Sizler bizim için çok değerlisiniz ve inşallah tüm algıları sizler aracılığı ile kırmayı başarırız” dedi.ASKF Başkanı Orhan Küçüksağrıcı’nın konuşmasının ardından yönetim kurulu tarafından futbolculara baklava ikram edilerek yeni sezonda 3. Ligde başarı dilekleri iletildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor