Yalçın moral verdi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Gedik Ahmet Paşa ve Oruçoğlu İlkokullarını ziyaret ederek 5-6 Eylül tarihlerinde uyum eğitimi için okullarında hazır bulunan öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

Yalçın moral verdi
Yalçın moral verdi Admin
Bu içerik 1412 kez okundu.

Okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul ve imam hatip ortaokullarının 5'inci sınıf öğrencileri, ortaöğretim kurumlarında eğitim ve öğretime başlayacak  9'uncu sınıf öğrencileri ile pansiyonda kalacak öğrencilerin, eğitim görecekleri okul hakkında bilgilendirilmesi, akademik ve mesleki gelişimlerinin desteklenmesi, öğrencilerin yeni girdikleri eğitim ortamına kısa sürede uyum sağlamalarına katkıda bulunulması amacıyla 5 Eylül 2019 tarihinde okullarımızda uyum eğitimleri başladı.

Kitap hediye etti

Uyum Eğitimlerini yerinde incelemek üzere ilk olarak Gedik Ahmet Paşa İlkokulu ardından Oruçoğlu İlkokulunu ziyaret eden Yalçın, okul idaresinden uyum haftası faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Yalçın Anasınıfı öğrencilerinin etkinliklerini izleyerek onlarla sohbet etti. Okul öğretmen ve arkadaşlarıyla kavuşma heyecanını yaşayan bazı birinci sınıf öğrencileri ise ilk günün heyecanıyla gözyaşlarını tutamadı. Onları teselli eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğretmenlerle eğitim öğretim üzerine sohbet ederek yeni yılın tüm öğretmenlere hayırlı olmasını diledi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın öğrencilerin okuması için okullara hikaye kitapları hediye etmesiyle  ziyaret sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak