T.C. yerini buldu

Afyonkarahisar Belediye Meclisi Ağustos ayında yaptığı toplantıda Belediye Binasınının giriş kapısı ve Belediye Meclisi salonunda yazılı bulunan ‘Afyonkarisar Belediyesi’ yazılarının önlerine Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan T.C. harflerininin takılma kararını oy birliği ile almıştı. T.C. artık belediye binasında

T.C. yerini buldu
T.C. yerini buldu Admin
Bu içerik 1848 kez okundu.

Alınan karar doğrultusunda harekete geçen Afyonkarahisar  Belediyesi görevlileri  belediyeninin giriş kapısının önündeki yazı ile Belediye Meclisi Salonunda bulunan Afyonkarahisar Belediyesi yazılarının önlerine T.C. harflerini taktılar. Belediye Meclis üyeleri meclis salonuna yazılmış olan T.C. harfleri altında önceki gün ilk toplantılarını yaptılar.

VATANDAŞLAR  TEŞEKKÜR ETTİ

Afyonkarahisar Belediyesinin giriş kapısının üzerinde Türkiye Cumhuriyetinin kısaltılmışı olan T.C. harflerini gören vatandaşlar, “Belediyemiz Türkiye Cumhuriyetinin belediyesidir. Bunu da en güzel biçimde anlatan T.C. harflerinin Belediyemizin giriş kapısını ile Belediye Meclis salonununa asılma kararını oy birliği ile alan siyasi partilerimizin meclis üyelerini hislerimize tercüman oldukları için kutluyoruz.  Alınan kararı en kısa sürede uygulayan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i de ayrıca tebrik ediyoruz” dediler.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz