Adalet herkese lazım

İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya haftalık basın toplantısında ard arda gelen zamları eleştirdi. İnkaya, “Son günlerde ülkemizde temel ihtiyaç ürünlerine zamlar yapılmakta, yaklaşık 1 ay içerisinde doğalgaza 2. zam da yapıldı” dedi.

Adalet herkese lazım
Adalet herkese lazım Admin
Bu içerik 1092 kez okundu.

Haftalık baso toplantısında konuşan İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Doğalgaza bir ayda iki zam geldi. Bir faturayı ödemeden ikinci zamlı faturayı elimize aldık. Televizyon kanallarından muhalefete yakın birkaç kanal iktidarın zamlarından halkın bunaldığını vurgularken, iktidara yakın birçok kanal Büyükşehir belediyelerinin yol ücretleri zamlarını bas bas bağırarak duyurmaktadır. Bizim vatandaşımız safta değildir.  Birisi de çıkıp Belediyelerde yapılan zamların elektriğe, akaryakıta yapılan zamlarla ilgisi vardır demektedir.  Amaç benim parti senin parti meselesi. Halbuki Adalet herkese lazım yer zaman gözetmeksizin insan adaleti terk etmemeli”

Ormanları katlettiler

Adli Yıl açılışı ile ilgili de konuşan İnkaya, “Her Eylül ayının başında Adli Yıl açılışları yapılır adaletten bahsedilir, ama demokrasinin devletin temeli mülkün temeli Adaletkatledilir.  Dünyada barış istiyoruz diyenler, Adalet istiyoruz diyenlerde  bu sefer ormanları ve orada yaşayan hayvanları katlettiler. Arkasındanda  Barış istiyoruz derler Barıştan adaletten dem vuran, PKK'lı ı orman yakan hayvan yakan insan bile olamamış canilerdir. Evet Barış istiyorsak Adalet istiyorsak sadece kendimiz için istememeliyiz adalet ve barış herkese lazım.  Türkiye Cumhuriyeti Devletinde yaşayan herkes nüfus cüzdanı olan herkes kardeştir. Biz burada birlikte yaşamak zorundayız “

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı