Meydanı alacağız

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Hobi Evleri,, makam araçları ve Kent Meydanı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Zeybek, “Meydan yakında belediyeye geçecek. Çavuşun altında bile makam aracı var, ben makam aracı kullanmıyorsam hiç kimse kullanmayacak”

Meydanı alacağız
Meydanı alacağız Admin
Bu içerik 1785 kez okundu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğu günden itibaren yaptığı tasarruf tedbirleriyle dikkatleri üzerine çeken ve ilk 100 gün içerisinde piyasalara 19 milyon, bankalara ise 5 milyon TL borç ödeyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek tasarruf tedbirlerinin devam edeceğini dile getirdi. ODAK’a özel açıklamalarda bulunan Başkan Zeybek, “Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra ben makam aracı kullanmadım. Bir baktım ki çavuşun altında bile makam aracı var. Ben makam aracı kullanmıyorsam hiç kimse kullanmayacak. Aylık 1,5 milyon TL yakıt parası ödüyoruz. Millet makam aracı ile pazar harcı görüyor çocuklarını okula gönderiyor. Artık bu devir bitti” dedi.

Hobi Evleri temizlenecek

Hobi Evleri ile ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Zeybek, “Ben bu Hobi Evlerini temizleyeceğim. Süresi bitenler tespit edilmeye başlandı. Hobi Evlerini alan kişiler en fazla buralarda 3 sene kalabilecek. Daha fazlasına müsaade etmeyeceğiz. Ayrıca herkes kiraladığı alanı kullanacak” dedi. İsmi tartışmalara neden olan Kent Meydanı ile ilgilide bilgi veren Başkan Zeybek, meydanın kısa süre içerisinde Afyonkarahisar Belediyesine geçeğeni söyledi. Başkan Zeybek, “Milli Emlak Genel Müdürü ile görüştüm. Kısa bir süre sonra tekrar görüşeceğiz. Kent Meydanını belediyemize alacağız. Göreve başladıktan sonra AFBEL Oteli çözdük sırada meydan var” dedi.  Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok