Biz her zaman hazırız

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar’ın düşman İşgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri dolayısıyla Afyonkarahisar’a gelen heyet, İscehisar ilçemiz Doğanlar köyü sınırları içerisinde yer alan Giresunlular Şehitliğini ziyareti öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Biz her zaman hazırız
Biz her zaman hazırız Admin
Bu içerik 625 kez okundu.

Giresun MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, AK Parti Giresun Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve beraberindeki heyetin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Başkan Zeybek, konuklarıyla yakından ilgilendi.

Şükran borçluyuz

Giresun'dan gönüllü olarak yola çıkan ve İscehisar ilçemize bağlı Karaağaç ve Doğanlar köyü sınırlarında Yunan ordusuyla çarpışarak şehit olan tüm askerlerimize minnet ve şükranlarını sunan Başkan Mehmet Zeybek,  bu tarihi kahramanlığı yaşatan Giresunluların canları pahasına vatan toprağına sahip çıkmalarının dünyaya anlatılması gerektiğine işaret etti. Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise Büyük Türkiye’nin hamurunda varolan Giresunluların bu özelliğinin en büyük göstergelerinden birinin Afyonkarahisar Şehitleri olduğunu söyledi. Giresunlular’ın milletimiz ve kadim değerlerimiz için şehit olduğuna dikkat çeken Başkan Şenlikoğlu,  geçmişte olduğu gibi bugünde vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit olmaya her daim hazır olduklarına dikkat çekti. Ahmet Sarlık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı