Giresun halkı kardeşimiz

AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Sezen, “Giresun halkıAfyonkarahisar halkı ile kardeştir” dedi.

Giresun halkı kardeşimiz
Giresun halkı kardeşimiz Admin
Bu içerik 462 kez okundu.

AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri İscehisar’a bağlı Doğanlar köyündeki Giresunlular şehitliğini ziyaret için geldiği ilimizde AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i de ziyaret ettiler.  Burada bir açıklama yapan Başkan Sezen, “Bu aziz millet, 1071 yılından bu yana bu topraklarda asırlardır hiçbiresarete boyun eğmemiştir. Bizler de atalarımızın bize bıraktığı bu cennet vatanı korumak adına ülkemizin güçlenmesi ve dünyada söz sahibi olabilmesi adına gece gündüz mücadele veren, çalışan liderimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında var olmaya devam edeceğiz. Her bir ferdi yıllardır birlik ve beraberlik içerisinde yaşayan bu aziz millet, yeri geldiğinde tıpkı Giresunluların şehrimize gelip bu aziz toprakları müdafaa ederken şehit düştüğü gibi, yine yeri geldiğinde de Afyonkarahisar halkı Giresun’a gidip şehadet şerbeti içmeye razı bir millettir. Giresun halkı 82 milyonun kardeşi olduğu gibi Afyonkarahisar halkının da kardeşi, büyüklerinin evladıdır. Rabbim inşallah bu aziz millete bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Karnıbüyük’ten ziyaret

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Sezen’i Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük de ziyaret etti. Giyim eşyası imalatçıları ve satıcılarının sorunlarını aktaran Karnıbüyük, Sezen’den bu konuda destek istedi. Sezen de ilgili konuları tek tek not alarak gereğinin yapılacağı sözünü verdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok