Hizmet için yollardalar

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte beraberindeki heyetle esnaf ziyareti yaptı. Tuz Pazarı Caddesi ve Uzun Çarşı esnafını ziyaret eden heyet, esnaflarla ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

Hizmet için yollardalar
Hizmet için yollardalar Admin
Bu içerik 955 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Tuz Pazarı Caddesi ve Uzun Çarşı üzerindeki esnafları ziyaret etti. Beraberinde Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ile birlikte esnafları tek tek ziyaret eden heyet, hem talep ve önerilerini dinledi hem de görüş alışverişinde bulundu.

Memleket işi gönül işi

Başkan Sezen, “31 Mart seçimlerinin ardından gönül belediyeciliği anlayışı ile saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler seçimden seçime değil, yılın her günü çalışma ve vatandaşlarımız ile gönül birliği ruhuna sahibiz. Biz birileri gibi halkımızla kavgalı değil, barışık ve ne diyorlarsa yapan bir siyasi partiyiz. Zira biz bu milletin içinden geldik. Şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Bu nedenle esnaflarımız baş tacıdır. Ne istiyorlarsa, beklentileri neyse onları yapacağız. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Bu bağlamda, AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Esnaf ve sanatkâr kesiminin sayısal büyüklüğü dikkate alındığında, ülkemiz için hem ekonomik hem de toplumsal açıdan önem taşıyor. Esnaflarımız bölgesel kalkınmanın tetikçisidir. Memleket işi gönül işi diyerek çıktığımız bu yolsa Rabbim bizleri mahcup etmesin”

Camii AFJET ile ısıtılacak

Heyet ayrıca Yoncaaltı camisini ziyaret etti. Cami etrafındaki esnafların talebi üzerine heyet caminin AFJET ile ısıtılması konusunda gerekli kurumlara talimatlarını verdi. Heyetin bir sonraki durağı ise yapımı devam eden Paşa Camii inşaatı oldu. Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu'na Irak ziyareti sırasında Bağdat'ta türbesi bulunan Abdulkadir Geylani Hazretlerinin türbe örtüsü hediye edildi. Eroğlu örtüyü, Paşa Camii Dernek Başkanı Bilal Doğru'ya teslim etti. Örtü, cami tamamlandığında halkın izleyebileceği bir alanda sergilenecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon’da hayatını kaybetti
Afyon’da hayatını kaybetti
Yardımlar yola çıktı
Yardımlar yola çıktı