Afyon’u çok sevdiler

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor, yeni sezon öncesi Afyonkarahisar’da en uzun süreli kamp yapan takım olma unvanını ele geçirdi.

Afyon’u çok sevdiler
Afyon’u çok sevdiler Admin
Bu içerik 1040 kez okundu.

Sezona 3 etap halinde hazırlandıklarını ve Kızılcahamam’da yaptıkları ilk etap çalışmalarından sonra 2 Etap ve 3. Etap kamp çalışmalarına Afyonkarahisar’da devam ettiklerini bildiren Diyarbekirspor Teknik Direktörü Selahattin Dinçel, 1 Eylül’de deplasmanda Nevşehirspor ile oynayacakları ilk lig maçına kadar çalışmalara Afyon’da devam edeceklerini söyledi.

Bağımız hiç kopmadı

Afyonkarahisar’da çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve ligin ilk maçına kadar burada kalmaya karar verdiklerini kaydeden Diyarbekirspor Teknik Direktörü Selahattin Dinçel, “Ligin ilk maçını deplasmanda Nevşehirspor ile oynayacağız ve bu kaça kadar Afyon’da kalacağız. Yani Afyon’dan direk olarak Nevşehir deplasmanına hareket edeceğiz. Afyon’daki bu tesisleşme gerçekleştikten sonra hem kamp merkezi oldu hem de futbolun kalbi burada atar bir hal aldı. Ben Afyon’ da görev yapmış bir kişi olarak gerçekten çok büyük bir mutluluk duyuyorum ve Afyon ile bağımız hiçbir zaman kopmadı. Bu gelişimin biraz daha büyüyeceğini duydum. Herhalde birkaç ek tesis daha yapılacakmış. O zaman gerçekten çok daha iyi olacak. İnşallah önümüzdeki yıllar Afyon için çok daha farklı olacak diye düşünüyorum. Hem oteller, hem iklim, hem de sahalar bakımından Afyon gerçekten tam anlamıyla bir kamp merkezi” dedi. Bu arada Diyarbekirspor ile Arnavutköy Belediyespor, Afyonkarahisar kampını Cumartesi günü hazırlık maçı yaparak geçirdiler.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi